Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Speed Link Strike NX (PC)

Kodi i produktit:
230506
Dizajnuar për:
PC
EAN:
4027301112818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SL-650000-BK-01
Lansuar:
11. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,890 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gëzoni lojë tuaj me gamepadin e ri Speed Link Strike NX. Kështu që ju do të zotëroni gjeneratën e fundit të lojrave Windows, si dhe lojra klasike nga e kaluara. Me vetëm një klikim, ju mund të kaloni në mes të Kontrolluesit XInput dhe DirectInput për të mbështetur pothuajse çdo lojë kompjuterike. Levat e sakta analoge, dymbëdhjetë butona dhe tipare efektive dridhëse ofrojnë kontrollerin më të mirë dhe rehati maksimale në çdo lojë! Gjatësia e kabllos është 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
4027301112818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SL-650000-BK-01
Lansuar:
11. 2. 2018
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonëve:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Speed-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE