Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Thrustmaster GPX Lightback, edicioni Ferrari F1 për Xbox 360/PC

Kodi i produktit:
123430
Dizajnuar për:
PC, Xbox 360
EAN:
3362934401658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4460098
Lansuar:
10 Janar 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,850 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster GPX Lightback, edicioni Ferrari F1 është kontroller që iu perkës serive të kontrollerëve me kabllo që jua përmirësojnë eksperiencën gjatë kohës kur luani me lojëra. Ky kontroller mund të lidhet me Xbox 360 ose kompjuter që ka sistemin operativ Win XP, Vista, 7 dhe 8. Dizajni ergonomik me Formula F1 që ky kontroller ka, ju mundëson që të luani me orë të tëra dhe të mos ndieni lodhje fare. Përmban butona të shumtë që kryejnë funksione të ndryshme që ju shërbejnë gjatë lojës. Kontrolleri ka një sistem vibrimi që ju jep ndjenja interesante kur luani ndonjë lojë që ka efekte sensitive. Kontrolleri ka edhe një dritë LED e cila e bën tejet elegant në dukje. Kontrolleri ka edhe një vend për kufje.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox 360
EAN:
3362934401658
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4460098
Lansuar:
10 Janar 2015
Ngjyra:
Bardhë, kuqe
Paralajmërues me vibracion:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE