Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Logitech F710, wireless (PC)

Kodi i produktit:
129463
Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206041905
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
940-000145
Lansuar:
21 Maj 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6,070 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndryshe nga joystick-ët, gamepad-ët janë në përdorim në numër shumë më të madh të lojërave. Përfshirë në veçanti sportet, garat dhe lojërat e ndryshme. Ky model ka një pajisje shumë efikase dhe është projektuar për lojtarë kompjuterit që duan të luajnë lojëra në kontrollues gamepad. Për më tepër, në saje të dizajnit wireless, ju nuk keni nevojë që të lidhni ndonjë kabllo. Në mënyrë që të luajmë të dy lojërat, të vjetra dhe të reja, ky gamepad është i pajisur me një kthesë të veçantë që është në gjendje për të kaluar në mes të dy standardeve më të njohura të lidhjes XInput / DirectInput.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
5099206041905
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
940-000145
Lansuar:
21 Maj 2013
Ngjyra:
Argjendtë
Paralajmërues me vibracion:
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE