Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse për tastierë Next Level Racing

Kodi i produktit:
222733
EAN:
638370134706
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600
I përdorshëm me:
Next Level Racing Wheel Stand
I përdorshëm me markat:
Next Level Racing

Si të porosisim në Gjirafa50?

15,540 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

SNext Level Racing Keyboard Stand ju lejon të transformoni kabinat GTultimate dhe Flight Simulator në një vend pune. Falë kësaj mbajtëse të rregullueshme të tastierës dhe miut, mund të punoni ose të kaloni kohë në internet në momentet e lira në mes të lojës. Lidhjet rrotulluese ofrojnë fleksibilitet të mirë në tre pozicione të ndryshme. Ky mbajtës është i përshtatshëm për pothuajse çdo tastierë dhe maus. Pesha e produktit është 4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
638370134706
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600
I përdorshëm me:
Next Level Racing Wheel Stand
I përdorshëm me markat:
Next Level Racing
Kodi i prodhuesit:
NLR-A002
Mbajtëse për:
Ulëse për gara
Pesha [kg]:
4
Trashësia [mm]:
180
Ueb-i i prodhuesit:
Nextlevelracing.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE