Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Pedale Thrustmaster T3PA-PRO (T300 / T500 / TX)

Kodi i produktit:
180934
Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060065
Numri i pedaleve:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26,970 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set vjen me tri pedale nga metali që janë modeli Thrustmaster T3PA-PRO me përbërje lëkure dhe të ngjashme me ato të edicionit 458 të Ferrari Italia. Ky set ju jep ndjesinë e mahnitshme dhe stabilitetin perfekt gjatë garimit. Dizajni unik ju lejon që të keni dy pozicione. Pozicionin e pedaleve në dysheme sikur në Formula 1 dhe pozicionin në mbajtje lartë në stilin GT. Këto pedale janë të vendosura në material që parandalon rrëshqitjen. Pesha totale e pedales është 7 kg. Me këtë set pedalesh mund të rregulloni distancën, këndin dhe lartësinë e seciles pedale individualisht + forcën e shtypjes në pedalen e frenit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3, PS4, Xbox ONE
EAN:
3362934001285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4060065
Numri i pedaleve:
3
Prodhuesi:
Thrustmaster
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Bashkangjitja Pedale Thrustmaster T3PA-PRO (T300 / T500 / TX) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE