Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller për PS3 Speed Link Strike NX, pa kabllo

Kodi i produktit:
170779
Dizajnuar për:
PS3
EAN:
4027301340594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SL-440401-BK
Lansuar:
23 Prill 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një kontroller wireless i quajtur Speed Link Strike NX dhe përdoret për Sony PlayStation 3. Me këtë kontroller ju do të keni kontroll precize mbi secilën lojë dhe secilën situatë që krijohet në të. Butonat e kontrollerit kanë një formë të përshtatshme dhe një pozitë e menduar mirë, e cila do të relaksojë dorën tuaj gjatë lojërave të ndryshme. Lidhja e kontrollerit me konzolën PS3 realizohet përmes pajisjes wireless të integruar brenda kontrollerit, dhe funksionon në distancë deri në 10 metra. Bateria e këtij kontrolleri është Li-ion që zgjatë deri në 8 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS3
EAN:
4027301340594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SL-440401-BK
Lansuar:
23 Prill 2015
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Ueb-i i prodhuesit:
Speed-link.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE