Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Gamepad (PC, X360)

Kodi i produktit:
147709
Dizajnuar për:
Xbox 360
EAN:
8853702394098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
52A-00005
Lansuar:
11 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi Gamepad WIN USB, nga Microsoft Xbox 360, është projektuar për përdorim fleksibil për kompjuterët që shërbehen me Windows dhe Xbox 360. Ky Gamepad ka një kabllo të hollë fleksibile. Kontrolluesi dridhet gjatë përdorimit të tij, për t'iu dhënë një përvojë emocionuese gjatë lojës. Pajisja përmban Joysticks, të cilët plotësojnë lëkundjen, si dhe 8 butona, nga të cilët, butonat L dhe R e bëjnë atë edhe më të lehtë për t'u përdorur. Ka edhe butonin Guide, i cili është përdorur për qasje të shpejtë në parametra dhe për aktivizimin e shpejtë të funksioneve të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Xbox 360
EAN:
8853702394098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
52A-00005
Lansuar:
11 Mars 2014
Numri i butonëve:
8
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE