Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Microsoft Gamepad për Xbox 360

Kodi i produktit:
90244
Dizajnuar për:
Xbox 360
EAN:
8853701148500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NSF-00002
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6,080 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky Gamepad nga prodhuesi i njohur Microsoft është i dizajnuar për përdorim në Xbox 360. Avantazhet e këtij produkti janë se nuk ka nevojë për kabllo dhe operon me një shpejtësi prej 2.4Ghz brenda një hapësire deri mbi 9 metra nga receptori. Furnizimin me rrymë e merr nga një palë bateri të vjetra AA, të cilat sigurojnë që të luani mbi 40 orë pa pasur nevojë t’i rimbushni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Xbox 360
EAN:
8853701148500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NSF-00002
Lansuar:
10 Maj 2011
Paralajmërues me vibracion:
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE