Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Gamepad Microsoft Xbox ONE S Gamepad

Kodi i produktit:
207491
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421611828
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00036
Lansuar:
8 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,270 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gamepad për Xbox One S vjen me një dizajn unik, me saktësi maksimale, lehtësi të përdorimit dhe komoditet që do t'ju çojë në fitore të shumë betejave të lojës. Kyështë një kontrollues i ri pa tel për Xbox One S. Kjo është një pajisje, e cila do të sjellë komoditet më të madh gjatë lojërave tuaja. Krahasuar me paraardhësit e tij është ky gamepad ka një dizajn të sofistikuar dhe mban shumë më tepër baterinë. Po ashtu posedon Bluetooth që mundëson lidhjen me kontrollerët tjerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421611828
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00036
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE