Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Gamepad Microsoft Xbox One, wireless, i zi

Kodi i produktit:
200280
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842114591
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6CL-00002
Lansuar:
8 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,310 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky gamepad është i mahnitshëm për nga struktura, ka dizajn ergonomik, ndërsa është i dizajnuar për të siguruar saktësi maksimale e cila do t’ju shpie drejt fitores në shumë beteja të lojës. Gamepad-i është i pajisur me teknologjinë Bluetooth, ka materiale të cilat nuk e lejojnë t’ju rrëshqas nga duart, ndërsa ju ofron edhe mundësinë për t’i lidhur kufjet përmes jack-ut 3.5 mm.

Vlerësimet

Gamepad shume i mire per Windows dhe Xbox, sherbim i mire nga Gjirafa50.
Produkt shume i mire dhe kompatibil me Windows 10 dhe Steam permes bluetooth.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
889842114591
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6CL-00002
Lansuar:
8 Tetor 2016
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE