Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Gamepad pa kabllo Microsoft Xbox One Langley

Kodi i produktit:
193223
Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
8898420036974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GK4-00033
Lansuar:
28 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,450 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Komanduesi pa tela për konzolën Xbox One sjell përvojën e pabesueshme lojërave. Aksioni inovativ Impulse Triggers transmetojnë reagime tepër realiste në mënyrë që ngjarjet në lojë t'i ndieni shumë më intensive se kurrë më parë. Falë këtij imazhi kaq real do të ndjeni sikur jeni pjesë e lojës. Me ndihmën e Jack-ut sterefonik të integruar do të luani pa e shqetësuar ambientin përreth. Është pajisur edhe me leva inovative. D-pad do të sigurojë saktësi më të madhe, dhe kështu do ta bëjë lojën tuaj të orientohet drejt përsosjes. Ju do të ndjeni kështu edhe detajet më të vogla, të projektuara në duart tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
8898420036974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GK4-00033
Lansuar:
28 Qershor 2016
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE