Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Gamepad pa kabllo Microsoft Xbox One

Kodi i produktit:
207494
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421612436
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00044
Lansuar:
8 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,720 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Komandues lojërash ergonomik me dizajn të veçantë, i projektuar për saktësi më të madhe të mundshme, i lehtë në përdorim dhe i bindur për t'iu drejtuar në fitoren e shumë betejave gjatë lojës. Është një komandues i ri pa kabllo për konsolën Xbox S. Është një komandues lojërash që do t’iu ofrojë më tepër komoditet gjatë lojës, me sipërfaqen e pa rrëshqitshme apo nëpërmjet teknologjisë Bluetooth me shtrirje të gjerë. Krahasuar me paraardhësit e tij i është më i hollë dhe me dizajn të sofistikuar dhe më ergonomik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421612436
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00044
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Ngjyra:
Bardhë, motive
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE