Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Joystick Microsoft Xbox One Langley WL3-00013

Kodi i produktit:
199947
Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
8898421022778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00013
Lansuar:
7 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick-ët pa kabllo për Xbox One janë pajisje inovative vibruese, me elemtente të materialeve të inkorporurara në dizajn për ta rritur rehatinë e përdoruesit. I përshtatet secilit përdorues përmes një forme shumë të përshtatshme për përdorim. Ky kontrollues pa kabllo për Xbox One iu ofron një dimension të ri për argëtimin tuaj. Falë motorëve inovativ dhe vibrues, kjo pajisje do t’iu sigurojë një eksperiencë shumë më të mirë dhe më reale të lojës. Autoparlantë Stereo jack të integruar me madhësi prej 3.5 mm për mundësi lidhjeje me kufje. Distanca operuese e preferueshme prej 5.4 metrash. Në sajë të teknologjisë Bluetooth, loja mund të luhet nga tabletë he kompjuterë të cilët e mbështesin Windows 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
8898421022778
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00013
Lansuar:
7 Tetor 2016
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE