Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige lëkure Noblechairs EPIC Real, e zezë

Kodi i produktit:
223856
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4250144800219
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

83,580 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigia ergonomike e cila është e veshur me lëkurë të vërtetë, posedon avantazhe si: shtresat shumë të forta të qepjes me saktësi shumë të lartë, të qëndrueshme dhe shumë i lehtë për t'u pastruar. Poashtu është rezistent ndaj dritës UV, rezistent ndaj lagështisë dhe gjithashtu ka rezistencë të konsiderueshme ndaj plakjes dhe temperaturës. Mbështetësi i shpinës mbulohet me një lëkurë 100% poliuretani, me një trashësi prej 1.5 milimetra. Mundësia e përshtatjes së karriges me pozicionin tuaj është poashtu avantazh shumë i madh. Për të ngritur / ulur karrigen, shërben pistoni i ajrit. Pozicionet e ulëses mund të rregullohen duke përdorur levën e funksioneve të palosshme të vendosura në mes të mbështetëses dhe sediljes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4250144800219
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
NBL-RL-BLA-001
Korniza:
Alumin
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
27
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige lëkure Noblechairs EPIC Real edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE