Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige për lojëra Playseat Alcantara

Kodi i produktit:
195112
EAN:
8717496871701
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
112
Kodi i prodhuesit:
OS.00054
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38,910 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luani si një profesionist me karrigen profesionale me komoditet të lartë. Ju mund të luani për orë të tëra me këtë karrige dhe të mos e ndieni fare lodhjen në fund të ditës. Nuk ka rëndësi se a luani në kompjuter, Xbox apo PlayStation. Kjo karrige është e përshtatshme për çdo gjë! Ajo mund të rrotullohet lehtësisht dhe të përshtatet sipas nevojave tua. Dimensionet e saj janë 70 x 67 x 140 cm, si dhe ka peshë prej 29 kg. Të gjitha këto karakteristika, duke përfshirë edhe lëkurën në karrige, e bëjnë atë thjesht të përkryer!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717496871701
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
112
Kodi i prodhuesit:
OS.00054
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
120
Mbështetëse të lëvizshme:
Ngjyra:
Zezë
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Playseat.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE