Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller për Xbox ONE S Microsoft, i zi / hirtë

Kodi i produktit:
208300
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421612122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00040
Lansuar:
24 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,630 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller i përshtatshëm për Xbox ONE, Xbox ONE S dhe Windows 10. Përmban teknologjinë Bluetooth për lojëra në Windows 10 dhe tabletë. Lëvizni lirëshëm me anë të analogëve që nuk ju rrëshqasin. Ka receptorë për Wireless dyfish më të fortë se sa kontrollerët e Xbox ONE. Përjetoni këtë mrekulli teknologjike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421612122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00040
Lansuar:
24 Shkurt 2017
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE