Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontrollues i lojës Microsoft .

Kodi i produktit:
175676
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8853708939842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EX7-00002
Lansuar:
11 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi pa tel për Xbox me tastierë One sjell përvojën e pabesueshme të lojërave. Veprimi inovativ Impulse Triggers transmeton reagime tepër realiste në mënyrë që ngjarjet në lojë ju do t`i ndjeni shumë më intensivisht se kurrë më parë, në saje të këtij "imazhi" të vërtetë Ju do të ndjeni sikur ju jeni pjesë e ndërtuar e lojës në stereo jack. Ju mund të luani pa u shqetësuar nga rrethinat e tyre. Ju do të vlerësoni setin rimbushës me bateri Li-Ion për të luajtur pa kufij. Ne gjithashtu do të iu gjejmë leva të reja. D-pad do t`iu sigurojë saktësi më të madhe, dhe kështu do ta bëjë lojën tuaj të lëviz drejt përsosjes. Kontrolluesi gjithashtu ka qenë e modifikuar t`i përshtatet më mirë dorës suaj dhe kontrolli i tij ishte i natyrshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8853708939842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EX7-00002
Lansuar:
11 Gusht 2015
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE