Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontrollues Microsoft Xbox ONE

Kodi i produktit:
193224
Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
8898420036288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GK4-00029
Lansuar:
28 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,140 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrollues dore Wireless për Xbox One, me motorë të rinj vibrues D-pad, me formë të përshtatshme për kontroll maksimal të të gjithë pajisjes. Kjo pajisje është e projektuar sipas dorës tuaj dhe është shumë e lehtë për tu mbajtur. Me këtë kontrollues do ndiheni sikur të jeni 100% pjesë e lojës. Këtë gjë e mundësojnë vibruesit. Garancion: 2 vjeçar. Ngjyra: e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Xbox ONE
EAN:
8898420036288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GK4-00029
Lansuar:
28 Qershor 2016
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE