Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje të fuqishme për lojëra Razer Tiamat 2.2 V2, i zi

Kodi i produktit:
220257
EAN:
8886419371106
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02080100-R3M1

Si të porosisim në Gjirafa50?

15,880 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Razer Tiamat 2.2 për gaming sjellin një nivel tjetër të ndëgjimit, super të lehta dhe me stil. Me këto kufje ju jeni një hap para armikut në çdo lojë, gjithashtu mund të dëgjoni muzikë dhe të shikoni filma në kompjuterin tuaj. Razer Tiamat 2.2 V2 me amplitudë prej 20 Hz deri në 20 kHz, 32 Ohm rezistencë dhe 109 ± 3 dB ndjeshmëri. Kufjet posedojnë një mikrofon me ndjeshmëri prej -38 ± 3 dB dhe një zë virtual 7.1. Posedojnë kabllo 1.3 metër që është e lehtë për t'u lidhur me kompjuterin tuaj përmes një 3.5 mm jack. Kufjet kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419371106
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02080100-R3M1
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Kufje të fuqishme për lojëra Razer Tiamat 2.2 V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE