Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Telekomandë me wireless pë lojë Xbox One

Kodi i produktit:
207493
Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421022396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00008
Lansuar:
8 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telekomanda me wireless për lojë Xbox One është një gamepad i projektuar për saktësi maksimale të mundshme, lehtësinë e përdorimit dhe komoditet që do të ju kthejë nga betejat si një fitimtar. Kjo është një gamepad, apo telekomandë, e cila do ta bëjë lojën tuaj më komode. Krahasuar me paraardhësit, tashmë ky model vjen me një dizajn të sofistikuar ergonomik, i cili rritt produktivitetin dhe është i lehtë për tu përdorur nga të gjithë. Kontrollet e tjera të këtij produkti janë të vendosur në atë mënyrë që janë shumë lehtë për tu arritur nga ju. E gjithë kjo është e krijuar nga një sipërfaqe, ku ju gjithmonë do të arrini të jeni të saktë gjatë lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, Xbox ONE
EAN:
8898421022396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WL3-00008
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Wireless:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE