Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videoloja për Xbox ONE "Vampyr"

Kodi i produktit:
209282
EAN:
3512899117693
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,080 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja Vampyr vjen me një atmosferë të erret nga krijuesit e "Remember Me" dhe "Life is Strange".Loja është vendosur në Britani gjatë epidemisë së shekullit të 20-të të gripit vdekjeprurës spanjoll. Rrugët e Londrës janë të mbuluara nga sëmundja, dhuna dhe frika. Ata që janë të pamend apo të dëshpëruar ose kanë një fat të keq dhe e gjejnë veten në rrugët e këtij qyteti kaotik dhe krejtësisht të përhumbur, bien viktimë e grabitësve: Vampirëve. Ju do të luani si një doktor i cili është infektuar nga epidemia e vamiprëve dhe do ta ndihmoni atë të kthejë fatin e mëparshëm në qytetin Anglez.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3512899117693
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Focus
Ueb-i i prodhuesit:
Focus-home.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videoloja për Xbox ONE "Vampyr" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE