Karrigë DXRacer Formula OH/FD01/NR, e zezë/kuqe

Kodi i produktit:
211013
Doreza të lëvizshme [mm]:
110
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
100
Kodi i prodhuesit:
OH/FD01/NR

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga për lojëra DXRacer Formula është karrige e kthyeshme ergonomike e dizajnuar për përdorues të lojërave kompjuterike.

Kjo karrige është e përforcuar me mbajtëse të metalit dhe ka mbështetëse të butë për duar e qafë në mënyrë që qëndrimi të jetë sa më i mirë. Edhe pse ajo është e prodhuar me fokus të veçantë për përdoruesit e lojërave, sigurisht mund të përdoret edhe nga personat tjerë. Karakteristikë e veçantë e kësaj karrigeje është mundësia për t'u përshtatur në kënde të ndryshme dhe shtrirja deri në 150°, varësisht nga nevojat e përdoruesit. Kjo karrige ka kapacitet bartjeje deri në 130kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
110
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
100
Kodi i prodhuesit:
OH/FD01/NR
Korniza:
Plastikë
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Prodhuesi:
DXRacer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE