Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Noblechairs EPIC, zezë/kaltër

Kodi i produktit:
223846
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
RAM:
Metal
Prodhuesi:
Noblechairs
Pesha [kg]:
27

Si të porosisim në Gjirafa50?

54,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i karriges së lojrave Noblechair bazohet në modelet më të mira gjermane që kombinohen me materialet më të mira. Lëkura e vërtetë është një material me cilësi të lartë që është shumë i qëndrueshëm, i lehtë për t'u pastruar, i qëndrueshëm ndaj ujit.Mbrapa është e mbuluar me cilësi të lartë 100% poliuretani imitim lëkure me një trashësi prej 1.5 milimetra. Karrige ergonomike me shumë mundësi rregullimi. Lartësia e përgjithshme është 131-141 cm, vendi ofron mundësinë e pozicionimit dhe mbylljes së pjerrësisë. Karrigia përmban dy jastëkë - një në pjesën e prapme dhe tjetra për të mbështetur qafën. Armrests janë të rregullueshme në katër drejtime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4250144800295
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
NBL-PU-BLU-002
Korniza:
Alumin
Lansuar:
7. 10. 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
27
Prodhuesi:
Noblechairs
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige Noblechairs EPIC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE