Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige Noblechairs EPIC, zezë/kuqe

Kodi i produktit:
223842
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
RAM:
Metal
Prodhuesi:
Noblechairs
Pesha [kg]:
27

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
58,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i karriges së lojrave Noblechair bazohet në modelet më të mira gjermane të prodhuara me materialet më të mira. Produkti ka përpunim të saktë të të gjitha pjesëve dhe ergonomi të përsosur. Është veshur me poliuretan të përpunuar me kujdes, i cili simulon pamjen e lëkurës së vërtetë. Lëkura e vërtetë është një material me cilësi të lartë që është shumë i qëndrueshëm, i lehtë për t'u pastruar, rezistent ndaj rrezatimit UV, është i pandjeshëm ndaj lagështisë dhe gjithashtu ka një rezistencë të konsiderueshme ndaj plakjes dhe temperaturës. Pjesa e pasme e shpinë është e mbuluar me 100% poliuretan të cilësisë të lartë me një trashësi prej 1.5 milimetra. Karrigja ofron shumë opsione të përshtatjes së saj sipas karakterit tuaj. Për të ngritur / ulur sediljen ka një pistoni ajri, ndërsa pozicionet e uljes mund të rregullohen duke përdorur levën e e pjerrësisë që gjendet midis pjesës së pasme dhe sediljes. Pozicionimi i pjerrët mund të çaktivizohet, ndërsa pjesa e duarve të sediljes mund të përshtaten në katër drejtime. Lartësia totale e saj është 131-141 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
4250144800288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
NBL-PU-RED-002
Korniza:
Alumin
Lansuar:
7. 10. 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
27
Prodhuesi:
Noblechairs
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Noblechairs.com

Bashkangjitja Karrige Noblechairs EPIC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE