Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrike Arozzi Verona XL+, e zezë

Kodi i produktit:
235593
Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
0769498679289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
160

Si të porosisim në Gjirafa50?

48,230 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga Arozzi Verona XL+ ju ofron komoditet të lartë gjatë qëndrimit në kompjuter apo luajtjes së video lojërave. Vjen me një mekanizëm modern për rregullimin e lartësisë së tërë karriges apo vetëm të pjesës ku vendosen duart sipas dëshirës tuaj. Gjithashtu pjesa e pasme ku pushon shpina mund të vendoset në 5 pozicione të ndryshme varësisht nga këndi që ju konvenon më shumë. Ulësja është e gjerë 57cm dhe mund të rregullohet në gjatësi 46-54cm e ka kapacitet deri në 160kg. Vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
80
EAN:
0769498679289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
160
Kodi i prodhuesit:
VERONA-XLPLUS-BLACK
Korniza:
Metal
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
25,5
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrike Arozzi Verona XL+ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE