Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje Genius HS-05A

Kodi i produktit:
55639
EAN:
4710268812227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710011100
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,440 Lekë
Ju kurseni : 1,508 Lekë  (62%)
932 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
62% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet Genius HS-05A të cilat kanë një mikrofon të integruar, janë të përshtatshme për përdorim në komunikime përmes internetit, konferenca dhe regjistrime të zërit. Përpos kësaj, këto kufje janë të përshtatshme edhe për dëgjimin e muzikës. Kufjet kanë jastëkë për vesh, që mundësojnë një rehati të lartë edhe nëse ato përdoren për një kohë të gjatë. Në kabllon prej afro 2 m është i vendosur edhe kontrolleri i volumit të zërit. Kjo kabllo ka një lidhëse me trashësi prej 3.5 mm, gjë që i bën ato të përshtatshme për tu përdorur me një numër të madh të pajisjeve.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268812227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710011100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lloji i kabllos:
Dual Cable
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE