Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mauspad YENKEE YPM 3005 SHIELD

Kodi i produktit:
255253
Dizajni:
Zezë
E palëvizshme:
EAN:
8590669267545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,920 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një mauspad elegant me sipërfaqe PVC me fërkim të ulët dhe bazë jo-rrëshqitëse. Ju ofron 9 modalitete të ndriçimit të pasëm, ku 2 prej tyre janë RGB. Ky mauspad përmban një kabllo USB me gjatësi 1.8 m që mund të heqësh nga priza nëse nuk keni nevojë për ndriçimin e pasëm. Ka dimensionet: 350 x 250 x 5 mm, dhe peshon 482 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E palëvizshme:
EAN:
8590669267545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi:
YPM 3005
Lansuar:
22. 2. 2019
Lartësia [mm]:
5
Materiali:
Plastik
Ndriçim RGB:
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
YENKEE
Trashësia [mm]:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE