Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Mousepad Logitech Gaming G640
Foto e Mousepad Logitech Gaming G640

Mousepad Logitech Gaming G640

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.62 €
48.54 €
-23%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Mousepad-i Logitech Gaming G640 sjell një kontroll më të lartë dhe është i destinuar veçanërisht për të apasionuarit e lojërave kompjuterike si dhe përdoruesve që kërkojnë reagueshmëri të shpejtë gjatë përdorimit të mausit. Është i përbërë nga një sipërfaqe polimeri, e cila është produktive gjatë temperaturave të larta si dhe ka një saktësi të lartë edhe kur DPI është e ulët. Ky mousepad ka një bazë të qëndrueshme prej gomës, është i dizajnuar për mausët optikë dhe laserik si dhe dimensionet e tij janë 400 x 460 mm si dhe është i hollë vetëm 3 mm.
Dizajni
Zezë
EAN
5099206059535
Garancioni nga prodhuesi
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit
943-000089
Kodi
943-000089
Lansuar
2 Shtator 2015, 2. 9. 2015
Materiali
Tekstil
Ngjyra
Zezë
Për tu përdorur në
Lojë
Përqindja e dështimit
0,00 %
Pesha [g]
352
Prodhuesi
Logitech, Logitech
Thellësia [mm]
400
Trashësia [mm]
400
Ueb-i i prodhuesit
logitech.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Mousepad Logitech Gaming G640
37.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo