Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mousepad MSI Sistorm

Kodi i produktit:
207235
EAN:
4719072339005
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
380
Kodi i prodhuesit:
GF0-V000025-HXK
Lansuar:
4 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5,410 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky mousepad është shoku i përsosur për suksesin afatgjatë të çdo adhuruesi të video-lojërave, qoftë ai profesional apo amator. Ky produkt vjen nga kompania me reputacion të lartë, MSI, e cila siguron lëvizje precize të mausit. Produkti është i projektuar për mausat optikë dhe laserikë, ndërsa ka dimensione prej 380 x 260 x 2 mm dhe një peshë prej 242 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072339005
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
380
Kodi i prodhuesit:
GF0-V000025-HXK
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
MSI
Trashësia [mm]:
260
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE