Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus gaming CONNECT IT Doodle, i zi

Kodi i produktit:
207261
EAN:
8595610613068
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
69

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dizajni mahnitës,ngjyra 'backlight' dhe dizajni ergonomik janë faktorët që e bëjnë këtë maus elegant. Frekuenton apasionantët e lojërave. Konektimi i mausit bëhet përmes kabllo USB. Kablloja ka gjatësi të mjaftueshme prej 180 cm. Është e pajisur me 6 taste, duke përfshirë edhe tastin në rrotën lëvizëse. Ofron ndjeshmëri prej 800 deri në 2000 DPI. Mausi ka dimensione prej 69 x 123 x 41 mm.

Vlerësimet

I kenaqur me produktin. Hera e pare qe porosis te Gjirafa , staf shum korrekt. Shihemi ne porosine e radhes.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610613068
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
69
Kodi i prodhuesit:
CI-1143
Lansuar:
22 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
41
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Connect IT
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
123
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE