Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus Gaming MSI GM40 Clutch, i kuq

Kodi i produktit:
207222
EAN:
4719072481308
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,960 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi gaming MSI GM40 Clutch është përzierje perfekte e ndërtimit të fortë dhe karakteristikave unike. Mausi është i dizajnuar për të gjithë adhuruesit e lojërave. Mausi ka një senzor optik me ndjeshmëri deri në 5000 dpi. Ka opsionin për të rregulluar profilin e dyfishtë i cili iu mundëson të përshtateni ndjeshmërinë e mausit. Mausi gaming Clutch GM40 është i dizajnuar për personat që punojnë me dorën e djathtë dhe atyre me të majtë. Pajisja iu mundëson ta përshtateni mausin për dorën e djathtë ose të majtë me një switch në pjesën e poshtme të mausit të cilën mund ta bëni edhe gjatë lojës. Switch-at mund të qëndrojnë deri në 50 milionë klikime. Mausi është i pajisur edhe me një lidhës USB të praruar me ar që iu siguron që do ketë jetëgjatësi të madhe. Mausi ka 8 taste dhe ndryshim të ndjeshmërisë 800/1 600/3 200/5 000 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072481308
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
70
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
S12-0401360-D22
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3310
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
5000
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
129
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Maus Gaming MSI GM40 Clutch edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE