Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus Gaming MSI Interceptor DS100, i zi

Kodi i produktit:
207218
EAN:
4719072329662
Lojë:
Trashësia [mm]:
117
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,230 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maus Gaming MSI Interceptor DS100 është i frekuentuar nga dashamirët e lojërave, si dhe përputhet me kërkesat e tyre. Mausi përbëhet prej sensorit me sensivitet prej 3500 dpi. Mausi gjithashtu është i përbërë nga konektuesi USB, i mbështjellur në ar që ofron qëndrueshmëri të madhe të konektuesit. Karakteristikë tjetër është shpejtësia përpunuese prej 6600 fps. Përbëhet nga 7 taste, që disa nga to ndihmojnë konfigurimin e mausit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072329662
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
62,6
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
S12-0401130-EB5
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
37,3
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3500
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
117
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE