Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë

Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë

Garancioni: 1 vit Kodi:
104.89 €
146.37 €
-29%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Ky maus për lojëra posedon bateri me jetëgjatësi deri në 70 orë, rezolucion prej 100 - 25,400 DPI dhe përgjigje prej 1 ms. Për më tepër, mausi ka 5 butona, si dhe një memorje të integruar dhe një sensor HERO 25K.
Kategoria e peshës
I lehtë (deri në 89g), E lehtë (deri në 89g)
Kodi i prodhuesit
910-005942
EAN
5099206091726, 5099206091726
Koha e reagimit [ms]
1
Lidhës
USB
Numri i butonëve
5
Garancioni nga prodhuesi
1 vit, 1 vit
Lloji i baterisë
E integruar, Integruar
Rrota
Mekanike, Mekanike
Taste të personalizueshëm
Po
Ueb-i i prodhuesit
logitech.com
Lidhje
Pa tela
Lloji i senzorit
Hero
Prodhuesi
Logitech, Logitech
Thellësia [mm]
125
Ergonomia
Për djathtakë, Djathtas
Përcaktimi
Lojra
Senzor i lëvizjes
Optike, Optik
Butonat e programueshëm
Po
Gjerësia [mm]
63.5
Kodi
910-005942
Lloji i baterive
Integruar
Lojë
Po
Ndjeshmëria maksimale [DPI]
25600, 25 600
Teknologji Wireless
Radio frekuencë
Teknologjia pa tela
Radio Frekunecë
Pesha [g]
63
Trashësia [mm]
125
5

1 Vlerësime

Top notch
Marjo 16.6.2022 4:12 e pasdites
Mausi me i mire per gaming qe me ka rene ne duar deri me sot, i lehte dhe megjithese eshte wireless, delay nuk ka aspak. Ne fakt me ngjan sikur eshte me responsiv se nje me kabull 😅 5/5
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo
Blej menjëherë
Maus Logitech G Pro X Superlight, i bardhë
104.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo