Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi

Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
104.89 €
145.11 €
-28%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Ky maus për lojëra posedon bateri me jetëgjatësi deri në 70 orë, rezolucion prej 100 - 25,400 DPI dhe përgjigje prej 1 ms. Për më tepër, mausi ka 5 butona, si dhe një memorje të integruar dhe një sensor HERO 25K.

EAN
5099206090453
Lansuar
19. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Lidhësit
USB
Teknologji Wireless
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes
Optik
Numri i butonëve
5
Ergonomia
Për djathtakë
Lojë
Po
Taste të personalizueshëm
Po
Lloji i baterisë
Integruar
Kategoria e peshës
E lehtë (deri në 89g)
Rrota
Mekanike
Modeli i senzorit
Hero
Kodi
910-005880
Gjerësia mm
63.5
Lartësia mm
40
Trashësia mm
125
Besueshmëria
100 %
Koha e reagimit ms
1
Ndjeshmëria maksimale DPI
25600
Pesha g
63
Prodhuesi
Logitech
Ueb-i i prodhuesit
Logitech.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
104.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo