Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monitor Samsung S22F350 - LED 22", Full HD

Kodi i produktit:
211822
Diagonalja e ekranit ["]:
22
Lojë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
206,5
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18,580 Lekë
Ju kurseni : 929 Lekë  (5%)
17,651 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
5% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori Samsung S22F350 është i dizajnuar për të apasionuar të lojërave dhe vjen me ekran LED 22" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel. Pamjet e shfaqura në të janë të gjalla dhe përplot ngjyra të zgjedhura në spektrin prej 16.6 milonësh, me raport shikimi 16:9, kënde shikimi horizontal e vertikal 170-160°, ndriçim 200 cd / m2, shpejtësi reagimi 5 ms dhe kontrast 1000:1. Poashtu, të gjitha imazhet përmisohen prej teknologjive Mega Dynamic, Flicker Free dhe Mega Upscale, si dhe nga kartela grafike e integruar në të AMD FreeSync. Dizajni i këtij monitori është tejet modern dhe si pjesë përbërëse ka një port dixhital HDMI dhe një D-Sub. Dimenzionet e tij janë 395.4 x 206.5 x 508.6 mm dhe peshon 2.8kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
22
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806090961953
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
508,6
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
LS22F350FHUXEN
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
20
Kontrast [:1]:
1 000 000
Lartësia [mm]:
395,4
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
200
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
2,8
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
206,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE