Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar

Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
18,390 Lekë
25,800 Lekë
-29%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Monitori i lakuar Samsung C27F390F të ofron eksperiencën më të mirë 3D kur shikoni filma apo kur luani lojëra të ndryshme. Monitori ofron gjithmonë imazhe të mprehta edhe kur jeni duke shikuar filma apo duke luajtur lojëra të ndryshme. Ofron rezolucion Full HD dhe port për HDMI. Ka një dizajn të hollë në ngjyrë të zezë me shkëlqim. Ekrani i lakuar është një zgjedhje shumë më e mirë për shikim të rehatshëm për disa orë pa ndalë. Kualiteti i imazheve thjeshtë do të ju magjepsë. Në imazhe do të shihni kontrast më të mirë, ngjyra më të pastra dhe më të gjalla, si dhe do të shihni edhe detajet edhe më të vogla.

Kodi i prodhuesit
LC27F390FHUXEN
EAN
8806090969379
Lansuar
20 Korrik 2016
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Diagonalja e ekranit ["]
27
Koha e reagimit [ms]
4
Kontrast [1]
1 000 000
Ndriçimi [cd/m2]
250
Raporti i shikimit
169
Këndi horizontal i shikimit [°]
178
Këndi vertikal i shikimit [°]
178
Varje në mur
Po
Dritë të pasme LED
Po
Port hyrës VGA (D-Sub)
Po
Gjerësia [mm]
622,9
Lojë
Po
Frekuencë [Hz]
60
Port hyrës HDMI
Po
Numri i porteve HDMI
1
Përmasat e kapëses VESA
75 x 75
FreeSync
Po
Ngjyrat e mbështetura [milion]
16.7
Prodhuesi
Samsung
Ueb-i i prodhuesit
Samsung.cz
Pesha [kg]
4,4
Rezolucioni
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit
VA
Konsumi [W]
24
Ngjyra
Zezë
Lartësia [mm]
462,5
Trashësia [mm]
247,7
Ekran i lakueshëm
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
18,390 Lekë
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo