Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tastierë MSI Vigor GK80, e zezë US

Kodi i produktit:
233325
EAN:
4719072550929
Lojë:
Trashësia [mm]:
142
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24,190 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera me lojëra me ngjyra plotëson aftësinë për të rregulluar ndriçimin me ngjyra dhe një mbështetës të sofistikuar ergonomik që mbron kyçet e juaja në çdo luftë. Butonat karakterizohen nga përgjigje të shpejta ndaj stimujve të dhënë dhe pamja e tyre e përshtatshme bën të mundur performimin e shpejtë. Tastiera gjithashtu mburret me mundësinë e ndriçimit të programueshëm RGB të butonit me 8 efekte të mrekullueshme të ndriçimit dhe mbështetje MSI Mystic Light. Sidomos për të luajtur lojëra FPS ose MMO, butonat përmbajnë anti-ghost për funksionim të përsosur kur disa butona janë të shtypura në të njëjtën kohë. Ky tastierë mekanike me butonat Cherry MX Silver ka një ndërtim të lehtë të aluminit. Tastiera ka gjithsej 104 butona, lidhet USB 2.0 dhe peshon 1400 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072550929
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
445
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
S11-04US231-HH6
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia [mm]:
42
Lloji i tastierës:
Cherry MX Silver Speed
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 055
Prodhuesi:
MSI
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
142
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Bashkangjitja Tastierë MSI Vigor GK80 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE