Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tastierë Gaming Genius

Kodi i produktit:
177465
EAN:
4710268250227
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
190
Teknologjia:
USB
Renditja/shfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,730 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera e lojërave GX Gaming K20 Scorpion vjen me një dizajn profesional. Tastiera është ideale për lojtarë të cilët kanë pasion lojërat kompjuterike dhe luajnë me emocion të lartë. Me tastierën GX, tashmë nuk keni nevojë të shtypni disa herë, pasi që koha e reagueshmërisë është perfekte. Ajo vjen me një formë ergonomike, çka do t'iu mundësojë rehati maksimale dhe një kontroll fantastik të lëvizjeve tuaja. Me këtë tastierë, lojërat bëhen më të lehtë për t'u fituar.

Vlerësimet

Ja vlen per qmimin, RGB i ka statike nuk mundesh me ja ndryshu ngjyrat, mirepo effekti i ngjyrav eshte teper i mire.
Edhe mundesia per me lon " heartbeat " ngjyrat eshte perfect.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
470
Kodi i prodhuesit:
31310471104
Lansuar:
1 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
20
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
940
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
190
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Gaming Genius edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE