Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tastierë Razer BlackWidow Tournament Chroma V2, Razer Green

Kodi i produktit:
220263
EAN:
8886419343783
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
RZ03-02190800-R3M1
Lloji i tastierës:
Mekanike, Razer Yellow

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19,920 Lekë
Ju kurseni : 9,920 Lekë  (50%)
10,000 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
50% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tastiera Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Është ideale për përdoruesit të cilët dëshirojnë të luajnë me lëvizje dhe strategji të ndryshme. Tastiera ka një pjesë të veçantë e cila është dizajnuar për t'a bërë përdorimin e saj sa më komod kur luani për një kohë më gjatë. Tastet e tastierës nuk bëjnë zhurmë kur i shtypni dhe punojnë me shpejtësi të madhe qka e bënë shumë të përshtashme për shtypje të shpejtë dhe kontroll gjatë lojrave. Dhe nuk ka rëndësi se me sa intenzitet luani , tastet mund të durojnë deri në 80 milionë klikime. Është e përshtatshme për sistemet operative Windows 10/8/7 / Windows Vista / Windows XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8 - 10.11). Kjo tastierë lidhet me pajisje përmes portit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419343783
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
RZ03-02190800-R3M1
Lloji i tastierës:
Mekanike, Razer Yellow
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Prodhuesi:
Razer
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i origjinës:
Singapore

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE