Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set vozitjeje Thrustmaster Ferrari - Red Legend Edition për PS3/PC

Kodi i produktit:
137934
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
3362934001131
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista

Si të porosisim në Gjirafa50?

14,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thrustmaster Ferrari Red Legend Edition është i dizajnuar sipas modelit Ferrari dhe ka një sipërfaqe të lëmueshme dhe shumë komode, pa e harruar ndjenjën realistike që iu dhuron gjatë kohës kur luani lojëra. Pedalet, marshi dhe timoni janë të dizajnuara me saktësi sipas modelit Ferrari dhe janë shumë të qëndrueshme duke garantuar një cikët pune afatgjatë. Timoni ka një buton kryesor, 11 butona sekondarë dhe një D-Pad. Timoni është i dizajnuar për t'u lidhur përmes një porti USB dhe është i përshtatshëm me shumicën e lojërave për PS3 dhe PC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
3362934001131663296418982
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me OS :
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
180
Kodi i prodhuesit:
4060052
Lansuar:
9 Nëntor 2013
Numri i pedaleve:
2
Prodhuesi:
Thrustmaster
Reagime:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE