Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2, i zi

Kodi i produktit:
198368
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719870050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719870050
Lansuar:
10 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,160 Lekë
Ju kurseni : 2,420 Lekë  (24%)
7,740 Lekë * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick Sony PS4 DualShock 4 v2 është i gjeneratës së re, që është i dizajnuar për të gjitha edicionet e PS4. Dizajni i saj ka integruar edhe touchpad me dritë të kaltër. Përmes butonit të vendosur në anën e majtë SHARE, juve ju mundësohet të shpërndani statistikat e juaja gjatë lojës vetëm me një prekje. Në pjesën e brendshme ka të integruar një altoparlant, si dhe posedon jack për kufje. Përmban port për USB që përdoret për ta mbushur baterinë.

Vlerësimet

Jan shume te mire dhe 100% ashtu siq i kam kerkuar, jame shume i knaqur
Me Joystick Sony Ps4 jam shum i kenaqur eshte origjinal dhe pothuajse punon me mire se vetë origjinali qe me ka ardhe me Ps4
Faleminderit Gjirafa50.
Shume i mir i pershtatshem.
Superior!!!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719870050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719870050
Lansuar:
10 Shtator 2016
Ngjyra:
Zezë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:

Bashkangjitja Joystick SONY PS4 DualShock 4 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE