Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Konzolë PlayStation 4 Slim, 500GB, e zezë

Kodi i produktit:
222796
EAN:
7117198662682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
PS719866268
Lansuar:
20. 9. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43,810 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony sjell konzolën e rë PlayStation 4 Slim me 25% peshë më të lehtë dhe 30% më ergonomike sesa verzionet më të vjetra. PS4 Slim do iu mundësoj të përjetoni videolojërat tuaja me një nivel të ri të detajeve mahnitëse me shpejtësi maksimale dhe ngjyra të bukura HDR. Përbërësit me teknologjinë më të fundit janë ndërtuar brenda kaskës elegante dhe do iu mundësojnë të përjetoni videlojërat si të ishin realitet me grafikën intenzive dhe fuqinë e shtuar. Konzola do të bëhet baza e argëtimit në shtëpinë tuaj. Eksperiencë e fuqishme dhe mahnitëse e luajtjes së lojërave! Procesori më i shpejtë, AMD Jaguar 8 bërthamësh është kombinuar me çipin AMD Radeon me 1.84 TFLOPS dhe 8GB GDDR5 RAM memorie për t’ju mundësuar të luani lojëra me shpejtësi të pabesueshme. Poashtu, brenda konzolës gjinden 500GB hapësirë për ruajtjen e lojërave, aplikacioneve, fotografive të shkrepura dhe videove pa problem. Dizajni më modern! PS4 Slim vjen me dizajn të ri të thjeshtë dhe të hollë për një pamje moderne dhe inovative. Konzola është krijuar me dimenzione dhe peshë të vogël për të shtuar fleksibilitetin. Ngjyra e zezë, së bashku me sipërfaqen pa shkëlqim, e bëjnë konzolën një aksesor të sofistikuar që do të përshtatet me interiorin e të gjitha objekteve përreth saj. Joystick pa kabllo ( wireless) DualShock 4v2 Joystick-u i DualShock vjen me senzorët e ri ultra-senzitiv 6-këndësh dhe panelin me prekje (touch) që iu ofron mënyra të reja dhe inovative të komunikimit dhe të luajtjes së lojërave. Butoni SHARE iu mundëson të shpërndani videot tuaja me 1 klikim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198662682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
PS719866268
Lansuar:
20. 9. 2017
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE