Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Kufje Logitech G733 Lightspeed, K / DA

Kufje Logitech G733 Lightspeed, K / DA

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
149.48 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Me këto kufje, ju do të luani dhe do të dukeni më elegant se kurrë më parë. Teknologjia wireless LIGHTSPEED siguron jetëgjatësi të baterisë më shumë se 29 orë (me vëllim 50%) dhe besueshmëri të lidhjes wireless në një distancë deri në 20 metra. Ju mund të luani pa ndonjë rrezik - nuk do të ngatërroheni në asnjë kabllo dhe do të dëgjoni secilin, madje edhe tingullin më të vogël. Pra, relaksohuni dhe zhytuni në lojëra, muzikë, filma ose ndonjë argëtim tjetër. Ndriçimi i pasmë në 2 zona. Deri në 16.8 milion ngjyra. Përshtatni dritën e pasme LIGHTSYNC RGB sipas dëshirës tuaj me softuerin falas të lojës G HUB dhe bëhuni pjesë e lojës tuaj. Kufjet G733 peshojnë vetëm 278 gram, kështu që nuk do të sjell asnjë tendosje në kokën tuaj. Shkuma e memories me dy shtresa përshtatet butësisht me kokën tuaj dhe konturet e fytyrës tuaj. Ul presionin mbi kokën tuaj dhe siguron komoditet të përsosur edhe gjatë ngjarjeve të gjata të lojrave. Shiriti i varur i butë dhe i rregullueshëm i kokës siguron që kompleti të përshtatet mirë. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon të ndashëm me Blue VO! Teknologjia CE, e cila siguron filtra zëri për të shtypur zhurmën në kohë reale. Falë tyre, zëri juaj do të jetë më jehonë, i qartë dhe profesional. Personalizoni tingullin tuaj dhe rregulloni mirë atë me softuerin G HUB. Me kufje Logitech, ju do të dëgjoni gjithçka që ju nevojitet. Ato janë të pajisura me kontrolle PRO-G me cilësi të lartë që zvogëlojnë ndjeshëm shtrembërimin dhe riprodhojnë tinguj të saktë me diapazon të plotë. Brezi i ri i tingullit rrethues, me ndihmën e teknologjisë më të fundit DTS Headphone X 2.0, do të gjallërojë dëgjimin e muzikës dhe luajtjen e lojërave. Dëgjoni muzikë nga të gjitha anët. Zbuloni menjëherë praninë e armikut. Kapni edhe tingujt më delikatë të mjedisit.

Pa kabllo
Po
Lloji i dëgjueseve
Kufje
Besueshmëria
100 %
Mikrofon
Rregullueshëm, e lëvizshme
Madhësia e altoparlantëve [mm]
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]
100
Lidhës
USB-A
Impedancë [Ohm]
39
Komanda e zërit
Në kufje
Drita e pasme
RGB
Lojë
Po
Hmotnost [g]
278
Kodi
981-000990
Platforma
PC, PS4
Ueb-i i prodhuesit
logitech.com
Prodhuesi
Logitech
Předpokládaná doba výdrže [hodiny] "až"
29
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]
20
V nabídce od
16. 3. 2021
Prostorový zvuk
Po, kufje DTS: X 2.0
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Teknologji Wireless
Radio frekuencë
Možnosti nabíjení
USB-C
Sinkronizim të RGB
Logitech Lightsync
Ndjeshmëri [dB - SLP]
87,5
Mënyrat e lidhjes
USB-A dongle
EAN
5099206093768
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Kufje Logitech G733 Lightspeed, K / DA
149.48 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo