Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Timonë garash

Timonë garash

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
12341
Pedale Thrustmaster T3PA (T300 / T500 / TX)

E SHITUR

-3%
22,570 Lekë 23,360 Lekë

Përfshirë TVSH-në

23
Set timon dhe pedaleThrustmaster T-GT (PS4, PC)

E SHITUR

-4%
99,840 Lekë 103,750 Lekë

Përfshirë TVSH-në

4
Pedale Thrustmaster T3PA-PRO (T300 / T500 / TX)

E SHITUR

-3%
27,120 Lekë 28,000 Lekë

Përfshirë TVSH-në

1
Levë shpejtësie Logitech Driving Force

E SHITUR

10,950 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
Set vozitjeje Thrustmaster TS-XW Racer (XBOX ONE, PC)

E SHITUR

-7%
85,810 Lekë 92,280 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Fren dore Thrustmaster TSS Sparco Mod (PC)

E SHITUR

-3%
31,100 Lekë 32,140 Lekë

Përfshirë TVSH-në

4
Set për vozitje Hama uRage GripZ (PC)

E SHITUR

9,910 Lekë

Përfshirë TVSH-në

12
Set vozitjeje Thrustmaster T150 për PS3/PS4/PC

E SHITUR

-6%
30,980 Lekë 33,070 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Timon për lojë Tracer Zonda për PC dhe PS3

E SHITUR

-4%
7,650 Lekë 7,930 Lekë

Përfshirë TVSH-në

4
Set vozitjeje Volant Thrustmaster T300 Ferrari GTE për PS3/PS4/PC

E SHITUR

-3%
41,050 Lekë 42,440 Lekë

Përfshirë TVSH-në

12
Levë për lojëra Thrustmaster TH8A

E SHITUR

-21%
23,260 Lekë 29,320 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Set për vozitje Hama Thunder V5 (PC, PS3)

E SHITUR

10,860 Lekë

Përfshirë TVSH-në

41
Set vozitjeje Thrustmaster T300 RS për PS3/PS4/PC

E SHITUR

-4%
47,250 Lekë 49,000 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
Set vozitjeje Volant Thrustmaster T80 për PS4/PS3

E SHITUR

-24%
15,870 Lekë 20,900 Lekë

Përfshirë TVSH-në

341
Timon Thrustmaster Ferrari 250 GTO (T300/T500/TX)

E SHITUR

-4%
47,980 Lekë 49,740 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE