Videolojë Pro Evolution Soccer 2019 (PS4)

Kodi i produktit:
239309
EAN:
4012927103791
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
5. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

7870.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4012927103791
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
5. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Konami
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Konami.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Pro Evolution Soccer 2019 (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE