Video lojë Pro Evolution Soccer 2019 (PS4)

Kodi i produktit:
239309
EAN:
4012927103791
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
5. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,640 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edicioni i ri i Pro Evolution Soccer 2019 për PlayStation 4 (PS4) ka bërë shumë ndryshime. Tani do të mund të gjeni më shumë liga të licensuara, grafikë të përmirësuar nga paraardhësit, mundësi për të luajtur online dhe të shihni lojtarët e rinj në platformën MyClub. Përjetoni imazhe me kualitet 4K dhe ngjyra HDR që do e bëjnë luajtjen e kësaj loje më realistike dhe të mbushur me adrenalinë. Gjithashtu, me një set prej 11 aftësive të reja, ju mund të rrisni nivelin e lojtarëve tuaj dhe të ndryshoni rezultatin e ndeshjeve në avantazhin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4012927103791
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
5. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Konami
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Konami.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Pro Evolution Soccer 2019 (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE