Videolojë NBA Live 18 (PS4)

Kodi i produktit:
220993
EAN:
5035225116880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
6. 11. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NBA Live 18 paraqet THE ONE - një karrierë të re dinamike që sillet rreth lojtarit tuaj, zgjedhjet tuaja dhe lidhjet tuaj. Krijo lojtarin tuaj me një identitet unik, zgjidhni rrugën tuaj për t'u bërë një legjendë dhe përsosni rolin tuaj në fushë. Fillonime qëllimin tuaj për t'u bërë lojtari më i madh në botë i basketbollit në The League dhe në The Streets. Në The One çdo gjë fokusohet te ju dhe fati juaj vendoset nga vendimet që merrni. Ju mund të luani si të doni, me këdo që doni dhe kudo që ju doni të luani - ose në ligë ose në rrugë. Gjithashtu, videoloja NBA Live 18 sjell arsenal të ri të lëvizjeve dhe stileve ikonike duke iu mundësuar lëvizje nga çdo pozicion. Platforma; PS4 Lloji i lojës: Sport Mosha e rekomanduar: 3+

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5035225116880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
6. 11. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE