Figurë Funko POP! Fallout - T-51 Power Armor

Kodi i produktit:
252442
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
17. 1. 2019
Prodhuesi:
Funko
Seri për lojëra:
Fallout

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,410 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
17. 1. 2019
Prodhuesi:
Funko
Seri për lojëra:
Fallout

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE