Figurë Funko POP! Five Nights at Freddys - Nightmare Freddy

Kodi i produktit:
248896
EAN:
8896983049486
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
22. 11. 2018
Prodhuesi:
Funko

Si të porosisim në Gjirafa50?

3090.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8896983049486
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
22. 11. 2018
Prodhuesi:
Funko

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE