Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Figurë Funko POP! Fortnite - TomatoHead

Kodi i produktit:
266208
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8896983905140
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
889698390514
Lansuar:
6. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,330 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Figurë e inspiruar nga Fortnite, e cila vjen në formën e TomatoHead. Është bërë nga materiali cilësor vinyl dhe ka madhësi 9 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8896983905140
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
889698390514
Lansuar:
6. 8. 2019
Prodhuesi:
Funko
Seri për lojëra:
Fortnite

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE